Показательные объекты REHAU в Украине

 
Об'єкт:  Банк "Австрія Кредітанштальт"
Система:  REHAU Thermo Design
Місцезнаходження:  Київ
Вимоги:  Старовинний будинок по вул. Ярославів Вал вимагав індивідуального підходу, адже йшлося про відтворення оригінального стилю будівлі та збереження його історичного вигляду.
Рішення:  Конструкція віконних блоків відтворює вигляд старих вікон. Присутні такі елементи декору як аркові вікна, гнуті шпроси.
Переваги систем REHAU:  Реставрація будівлі демонструє можливості сучасних віконних систем.
 
Об'єкт:  Приватний котедж
Система:  REHAU Thermo Design, cистема підйомно-розсувних дверей S-712
Місцезнаходження:  Крим, Севастополь, мис Херсонес
Вимоги:  Котедж знаходиться в одному з райських куточків Криму, звідки відкривається мальовничний морський ландшафт. Основним з побажань замовника було використання віконних конструкцій великого розміру задля збереження чудового краєвиду з котеджу
Рішення:  Великі габарити виробів вимагали використання підсилюючих профілів REHAU. Котедж виконано в яскравій кольоровій гамі та оригінальному стилі.
Переваги систем REHAU:  Технічні особливості віконних систем та системи розсувних панорамних дверей дозволили створити будинок, наповнений світлом та морською атмосферою. При цьому вікна здатні витримувати всі вітрові та штормові навантаження, характерні для високогірного розміщення будинку.
 
Об'єкт:  Елітний житловий будинок
Система:  Віконна система REHAU Thermo Design, еркерні профілі, система радіаторного опалення RAUTITAN pink, система водопостачання RAUTITAN his, каналізація HT
Місцезнаходження:  Київ
Вимоги:  Оригінальне архітектурне рішення будинку ХХI століття в одному з найпрестижнішихрайонів столиці. Елітний житловий комплекс обладнаний підземним паркінгом, на першомуповерсі – магазини, офіси, медичний пункт, тренажерні зали, на верхньому поверсі будинку знаходяться два басейни. Корпорація «Познякижилбуд» використовує при будівництві елітного житла виключнопередові технології.
Рішення:  Всі віконні конструкції мали бути виконані з урахуванням вітрових навантажень для даного району Києва. Було інстальовано також системи інсталяцій труб REHAU для опалення водопостачання, каналізації. Об'єкт є прикладом комплексного використання продуктів REHAU з програми "REHAU для будівництва".
Переваги систем REHAU:  Засклення круглих балконів виконано за допомогою еркерних профілів всіх типів.Підтвердженням якості та надійності полімерних труб REHAU для внутрішніх інженерних інсталяцій будівель є гарантії щодо довготривалого терміну експлуатації житла, які надає будівельна компанія своїм мешканцям.
 
Об'єкт:  Елітний житловий будинок, відомий під назвою "Хвиля"
Система:  REHAU - Thermo Design, REHAU - Polytec 50, труби RAUTITAN pink, труби RAUTITAN his, труби RAUPIANO
Місцезнаходження:  Центр міста Києва, пл. Лесі Українки
Вимоги:  Перлина сучасної архітектури – цегляний житловий будинок в Печерському районі Києва,названий за своєю формою «Хвиля». Будинок має розвинуту житлову інфраструктуру: підземний паркінг, мережа магазинів, спорткомплекс, медичний центр, охорона. Фешенебельні квартири з розмежованими гостьовою і спальною зонами.
Рішення:  Складні віконні конструкції, фасадні системи. Засклення круглих балконів виконано за допомогою еркерних профілів. Системи радіаторного опалення, гарячого та холодного водопостачання, бесшумної каналізації.
Переваги систем REHAU:  Всі віконні конструкції були розраховані та виконані з урахуванням вітрових навантажень для даного району Києва. Внутрішні інсталяції з полімерних труб REHAU відповідають високим вимогам по тепло- і звукоізоляції. Система безшумної каналізації RAUPIANO, наприклад, допомагає зберегтирівень шуму в рамках мінімального стандарту по шумових характеристиках в 35dB (А). Результат випробувань виразно показав, що в порівнянні зі звичайною каналізаційною трубою спостерігається нижчий рівень шуму за несучою стіною з вагою поверхні 220 кг/ кв.м.