UA/ RU

Вікна з профілю REHAU - вікна створені для Вас

Металлопластикові вікна з профилю Rehau

   REHAU TM - компанія, що спеціалізується на розробці енергоефективних систем для будівництва, рішень для індустрії і меблевої промисловості, а також автомобілебудування. Компанія була утворена в 1948 році в Німеччині. У 1958 році компанія зробила методом екструзії перший ПВХ-профіль.

   Усі ці роки технології не стояли на місці, компанія REHAU активно працювала над ПВХ-профілем і зробила його досконалим. Сьогодні пластик для вікон складається з 60 компонентів.

   При розробці формули пластика враховується все, навіть умови його використання. Склад пластика розроблений таким чином, що враховує безліч чинників, основним є - умови його експлуатації. Німці розробляли ПВХ-профіль для своєї кліматичної зони, адже наш клімат схожий. Тим більше, діапазон робочих температур досить широкий: від - 50°C до +80°C.

   Металопластикові вікна з ПВХ REHAU лише умовно називаються пластиковими вікнами. Не варто забувати, що для їх виготовлення використовується безліч металевих деталей, пластиковий профіль посилюється оцинкованим армуванням. Тому їх і називають металопластикові вікна.

   Велика програма профільних систем REHAU здатна задовольнити побажання навіть найвимогливішого замовника. На сьогодні компанія REHAU готова запропонувати Вам широкий вибір систем віконних профілів : від класичної трикамерної системи Ecosol - Design 60 до унікальної системи GENEO, що увібрала в себе усі найважливіші характеристики існуючих на ринку віконних рішень. .  High Definition Finishing

   Високоякісні профілю REHAU стійкі до атмосферних дій і невибагливі у відході, тому вони зберігають бездоганний вид упродовж багатьох років експлуатації.
   Останньою інноваційною розробкою інженерів REHAU для комфортного відходу стала високотехнологічна формула поверхні профілю (High Definition Finishing). Секрет HDF- формули лежить в спеціальній рецептурі і вдосконаленому способі виробництва, завдяки яким поверхня профілю стає гладшою і не затримує бруд. Вікна з такого профілю щодня виглядають як нові. Ви можете купити вікна Харків і вони прослужать довгі роки.

   Для детальнішої інформації про кожного з видів профілю кликніть лівою кнопкою миші по одній з картинок внизу.

Euro-Design 60              Euro-Design 70

окна металлопластиковые Rehau euro 60                                        окна металлопластиковые Rehau euro 70

  

Brillant-Design                              GENEO       .

 окна металлопластиковые Rehau Brillant Design                                                 окна металлопластиковые Geneo

REHAU SYNEGO

REHAU SYNEGO


Фурнітура Siegenia

фурнитура Siegenia

Фурнітура AXOR

фурнитура AXOR

Кольорові вікна (ламінация и кеш)

 окна в цвете

< на головну