UA/ RU

Вхідні двері з профільних систем REHAU

Двері (металопластикові, броньовані, міжкімнатні)

   Сьогодні все більшої популярності набувають вхідні металопластикові двері REHAU - сучасні і класичні профілі, на основі яких створюються надійні і естетичні двері з пластика. Такі двері мають високі показники повітря- і водонепроникності, поверхня профілю стійка до забруднень і не вимагає складного уходу.  

   Двері є візитною карткою будинку. І щоб відповідати цій вимозі REHAU пропонує досконале рішення по дверних системах в сучасному і класичному стилі. Дверні системи REHAU дозволяють досягти високоякісної завершеної картини архітектурного ансамблю.

   Вхідні металопластикові двері в Харкові з ПВХ-профілю REHAU здатні надати сучасному вигляду будь-якому офісу, магазину або приватному будинку. Їх стриманий, діловий, представницький або помітний зовнішній вигляд гармонійно вписується у відповідний екстер'єр. Колір, форма, а також ділення наповнювачів надають широке поле для вибору. Завдяки застосуванню сучасних технологій при виготовленні, пластикові двері мають високі функціональні властивості. Окрім цього вони безпечні і довговічні.
   Вхідні металопластикові двері REHAU забезпечують відмінний кліматичний захист. Використання багатокамерних профілів дозволяє добитися хороших тепло- і шумоізоляційних характеристик. Пластикові двері, виготовлені з міцного, армованого сталлю полівінілхлориду зберігають свої розміри, колір і фактуру за будь-яких погодних умов.
   Металопластикові двері Харків з профілю REHAU робляться за екологічною технологією, оскільки процес виготовлення передбачає невелику витрату енергії і матеріалу, а термін експлуатації виробів складає декілька десятків років.

Система вхідних металопластикових дверей REHAU

 глибиною 60 мм

Rehau 60 мм.

Система профілів для виготовлення вхідних

металопластикових дверей REHAU Brillant-Design (70мм.)

Rehau 70 мм.

Розсувні (паралельно розсувні) двері

раздвижные, раздвижки, параллельно сдвижные, двери, окна

Вхідні

броньовані двері

 Межкімнатні двері

Новый стиль

Входные двери                                   Межкомнатные двери   

< на головну